Çorum Güzellik ve Bakım Sanatı Merkezi

Kurumsal

Hakkımızda

Uzun yıllar sektörde edinilen tecrübe ve deneyimli kadrosuyla öncelikle sağlığımızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Kendinizi yeniden keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Alanında tam donanımlı uzman kadromuzu, estetik ve güzellik sektöründe edindiğimiz tecrübeyi, memnuniyet ilkemizle birlikte sizlere sunuyoruz. Değişimin güzellikle başladığını, güzelliğin ise mutluluğu getirdiğine inanıyoruz.

MİSYON

Hizmet anlayışımız; yenilikçi ve gelişmelere açık, teknolojiyi takip eden, rekabet edilebilir kalitede kaynak ve hizmetleri en etkin şekilde kullanmaktır. Memnuniyeti ilke edinmek ve kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek ise, sizlere olan sorumluluğumuzdur.

VİZYON

Jasmine güzellik; hijyenik ortamı, teknolojik donanımı, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile sektöründe saygın ve öncü bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Çorum’un merkezi noktasında bulunan yerimizde %100 müşteri memnuniyeti odaklı bay-bayan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Merkezimiz en son teknoloji cihazlar, her cilde güvenilir bir şekilde uygulanabilen ürünleri, uygun fiyat ve kampanya seçenekleriyle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir kurumdur.

Merkezimizde tüm cihazlar için CE belgesi mevcuttur.

— yılında — tarafından kurulmuş olan Jasmine Güzellik Merkezi, sizlere daha rahat ve daha modern bir ortamda hizmet sunabilmek amaçlı son teknoloji güzellik ve zayıflama ekipmanları ile donatılmıştır.

Estetik ve güzellik anlayışının sağlıkla ön planda tutulduğu güzellik merkezimde, koşulsuz müşteri memnuniyeti sunma amaçlı konusunda deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir.

Günümüz koşullarında her gün yenilenen teknolojinin birebir takipçisi olan merkezimiz de teknolojik sağlık, zayıflama ve güzellik ekipmanları kullanmaktadır.

Jasmine güzellik merkezinde tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı müşterinin gereksinim analiz yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.

Vizyon ve misyon çerçevesinde, ana ilkemiz olan bizim emeğimiz, sizin mutluluğunuz ve ortak başarımızdır sözünü ‘’ Güzellik Herkesin Hakkıdır ‘’ sloganı ile taçlandıran Jasmine güzellik merkezi, yıllardır bize duyulan güven ve yaklaşımlara layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Bizim Takım

Ekibimiz
Please specify image url

Banu Hanım

Güzellik Uzmanı
Please specify image url

Yasemin Hanım

Güzellik Uzmanı
Please specify image url

Tuğçe Hanım

Güzellik Uzmanı